آنچه در این مقاله در خصوص مشاوره تلفنی حقوقی و همچنین مشاوره در خصوص ازدواج کودک کسب و کار و مشاوره سازمان بهزیستی صحبت میکنیم که هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی و غیر رایگان انجام می‌شود در ادامه با هر یک از این موارد بیشتر آشنا خواهید شد.

 

مشاوره تلفنی

 

مشاور خانم

 

مشاوره تلفنی نوعی از مشاوره می باشد که برای برقراری ارتباط با یک متخصص تنها نیاز دارید که از یک تلفن استفاده کنید برای مثال اگر بخواهید با یک دکتر روانشناس ارتباط برقرار کنید و سوال هایی در زمینه روانشناسی از او بپرسید تنها می توانید از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره با یک مشاور مجرب ارتباط برقرار کنید.

 

 

 

 

البته در نظر داشته باشید که مشاوره تلفنی به گونه‌های دیگری نیز شدنی است برای مثال با استفاده از تلفن همراه و همچنین با برقراری ارتباط با تلفن های اینترنتی که اصطلاحاً به آنها آیپی فون و یا ویپ گفته می‌شود نیز می‌توانید مشاوره تلفنی داشته باشید.

 

مشاوره تلفنی به شما کمک خواهد کرد که بدون آنکه با یک پزشک از نظر دیداری ارتباط داشته باشید و در بسیاری از موارد شرم و خجالت و همچنین برخی از اسرار و رمز و راز ها جلوی سوال پرسیدن و برطرف کردن مشکل را بگیرد میتوان با یک پزشک ارتباط برقرار کرد و در سریعترین زمان ممکن مشکل را برطرف کرد، و بدون افشا شدن راز شما و همچنین از بین رفتن شرم و خجالت به دلیل عدم مواجهه حضوری بسیار می تواند به شما در مشاوره کمک کند.

 

مشاوره تلفنی حقوقی

 

مشاور

 

بسیاری از موارد وجود دارد که یک مشاور مجرب در زمینه مسائل حقوقی و کیفری نیاز دارید و باید بتوانید در سریعترین زمان ممکن به پاسخ سوال خود برسید و کمترین هزینه را بکنید در اینجا مشاوره تلفنی که می تواند در زمینه حقوقی نیز کاربرد داشته باشد به سرعت به کمک شما خواهد آمد.

 

 

تخفیف ویژه  مشاوره خانواده

 

 

مشاوره تلفنی حقوقی این امکان را به شما می دهد بدون آنکه نیاز باشد مبلغی به وکیل پرداخت کنید و یا دنبال یک مشاور بگردید و ساعتها زمان خود را تلف پیدا کردن یک مشاور حقوقی بکنید در سریع‌ترین زمان ممکن با یک مشاور تلفنی حقوقی ارتباط برقرار کرده و سوال خود را بپرسید.

 

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بسیار ارزان تر از مشاوره به صورت رو در رو و حضوری است البته در نظر داشته باشید اگر مبلغی به وکیل پرداخت کرده اید که برای شما کار وکالت را انجام دهد دیگر نیازی به پرداخت مبلغ مشاوره نخواهید داشت اما باید در انتخاب وکیل نیز دقت کنید زیرا بسیاری از وکلا در کنار مبلغ حق الوکاله مبلغ مشاوران نیز دریافت می کنند در که این مورد خارج از قانون می‌باشد.

مشاوره تلفنی ازدواج

 

دختر در حال تفکر

 

 

ازدواج یکی از موارد حساس و مهم زندگی باشد که تصمیم گرفتن برای آن باید با دقت بسیار بالا و انجام تحقیقات فراوان صورت بگیرد زیرا انتخاب شما آینده زندگی خود افراد خانواده و همچنین فرزندان آینده شما را رقم خواهد زد و بنابراین در انتخاب فرد مورد نظر باید بیشترین دقت صورت بگیرد.

 

 

تخفیف ویژه  مشاوره روانشناسی

 

 

مشاوره تلفنی ازدواج این امکان را به شما می دهد که در انتخاب فرد مناسب تصمیم خود را بهتر و با دقت بیشتری بگیرید به گونه ای که کمترین درصد خطا و اشتباه وجود داشته باشد و در آینده زندگی خود دچار ضرر و مشکلات عاطفی جانی و مالی نشوید.

 

متخصصان مشاوره ازدواج این امکان را به شما می دهند که مورد مورد نظر را به بهترین شکل ممکن بررسی کرده و از لحاظ روانی اجتماعی خانوادگی و همچنین موارد مربوط به تعلیم و تربیت بتوانید فرد را مورد آزمون قرار دهید و در انتهای یک انتخاب درست داشته باشید.

 

جهت آنکه بتوانید مشاوره تلفنی ازدواج با متخصصان مجرب مشاوره خانواده داشته باشید توصیه می‌کنیم چه از تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره با شماره های مرکز مشاوره تک مشاور تماس حاصل فرمایید.

 

مشاوره تلفنی کودک

 

خانواده

 

تربیت فرزندان از کودکی تا بزرگسالی امری ساده ولی در عین حال بسیار پیچیده و پر از رمز و راز می باشد که باید در خصوص آن اطلاعات کافی داشته باشید تا فرزند شما به بهترین شکل ممکن تربیت شده و در جامعه و همچنین در محیط خانواده تاثیر مثبت و نقش موثر داشته باشد.

 

مشاوره تلفنی کودک از ابتدا به شما کمک خواهد کرد که بتوانید به بهترین شکل و در عین حال ساده مشکلاتی را که در خصوص تربیت و یا موارد مربوط به تربیت فرزندان از سنین کودکی، نوجوانی تا بزرگسالی وجود دارند برطرف کنید و به ساده ترین شکل ممکن و در عین حال موثر و مثبت فرزند خود را تربیت کنید.

 

مشاوره تلفنی کسب و کار

ناراحتی فرزند

 

 

برای آنکه بتوانید در کسب و کار هرچه بهتر موفق شوید و در اوضاع بد اقتصادی ایران به بهترین شکل ممکن تصمیمات درستی بگیرید کمک یک مشاور می تواند بسیار راه گشا باشد تا آنجایی که افراد بسیار زیادی از کمک مشاوران مجرب تلفنی کسب و کار کمک گرفتند و توانستند درآمد بسیار زیادی به دلیل راهنمایی درست داشته باشند.

 

مرکز تک مشاور یکی از بزرگترین مراکز مشاوره در ایران می باشد این مرکز به شما کمک خواهد کرد که در تمامی زمینه های کسب و کار و همچنین راه اندازی یک کسب و کار موفق رین تصمیم‌ها را بگیرید بنابراین توصیه می‌کنیم جهت آنکه بتوانید با متخصصانی مرکز ارتباط برقرار کنید شماره های تماس آن را شماره گیری نمایید.

 

مشاوره تلفنی بهزیستی

 

 

مرکز مشاوره خانواده

 

 

بهزیستی یکی از نهادهایی می باشد که افراد ناتوان سالمند و یا بی‌سرپرست را پشتیبانی می کند به همین خاطر سیستم مشاوره تلفنی با شماره ۱۴۸۱ راه‌اندازی کرده است که به شما در مشاوره تلفنی کمک خواهد کرد اما این سیستم به گونه‌ای است که همه افراد نمی توانند با آن ارتباط برقرار کنند و به شکل درست مشاوره بگیرند، زیرا به دلیل مراجعه کنندگان بالا اکثراً اشغال می باشد.

توصیه می‌کنیم جهت آنکه به سرعت یک مشاور مجرب به توانید ارتباط برقرار کنید و از مشاوره تلفنی رایگان بهرمند شوید با شماره های تماس مرکز مشاوره تک مشاور ارتباط حاصل نمایید.

 

مشاوره تلفنی رایگان

 

مرد ناراحت

 

با توجه به آن که هزینه مشاوره زیاد می باشد و افراد زیادی نیاز به مشاوره دارند در حالی که هزینه زیادی را نمی‌توانند تقبل کنند مراکز مشاوره تلفنی رایگان به وجود آمده در این مراکز می توانند به شما در گرفتن مشاوره کمک کنند در حالی که بدون آنکه مبلغ خاصی پرداخت کنید معمولاً این مراکز مبلغ مشاوره را چندین ماه بعد از آنکه خدمت مشاوره را به شما دادند از شما دریافت می کنند.

سخن آخر

 

در آخر توصیه می کنیم برای آن که در زمینه های ذکر شده می توانید از کمک متخصصان مجرب و کارآزموده یک مرکز مشاوره معتبر استفاده کنید و تنها کافی است که با شماره های تماس آن از تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.


0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

9099072078

تماس از تلفن ثابت بدون پیش شماره