در این قسمت مشاوره گلخانه را بررسی میکنیم و اطلاعات بسیار مهمی را در زمینه گلخانه هیدروپونیک و گلخانه خیار، توت فرنگی و مسائل مربوط به احداث و تاسیس گلخانه و همچنین اطلاعات مهمی را در زمینه تجهیزات لازم برای گلخانه را در اختیار شما قرار خواهیم داد. 

 

مشاوره گلخانه هیدروپونیک 

 

مشاوره گلخانه هیدروپونیک

 

 

برای بررسی اینکه چگونه یک گلخانه راه بیندازیم ابتدا باید بررسی کنیم که چه مقدار بودجه داریم و همچنین چه قدر دانش و اطلاعات کافی در زمینه راه اندازی یک گلخانه در اختیار ما می باشد، هرچه قدر که اطلاعات و بودجه بیشتری داشته باشیم میتوان گفت خواهیم توانست بهتر گلخانه احداث کنیم، در نظر داشته باشید که با بودجه کم نیز می توان گلخانه راه اندازی کرد. 

 

مشاوره گلخانه خیار 

 

با توجه به اینکه خیار میوه حساسی می باشد و نگهداری از آن باید در شرایطی صورت گیرد که میوه دچار آسیب دیدگی نشود باید در نظر داشته باشید که به بهترین شکل ممکن با شرایط نگهداری خیار آشنا باشید، معمولا خیار باید در دمای مناسب و با توجه به شرایط خاص نگهداری شود که برای اطلاع دقیق از چگونگی نگه داری آن میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

 

مشاوره احداث و تاسیس  گلخانه 

 

یکی از مهم ترین مسائل قبل از راه اندازی یک گلخانه گرفتن مشاوره از فردی می باشد که در زمینه راه اندازی تبهر و اطلاعات لازم را داشته باشد و بتواند به شما کمک کند که بهترین شکل ممکن یک گلخانه را راه اندازی کنید، این فرد شخصی است که به اصول مهندسی آب آگاه است و همچنین از مهندسی کشاورزی نیز اطلاعات بسیار مفیدی دارد و میتواند خیلی سریع با کمترین بودجه و هزینه به شما در راه اندازی گلخانه کمک کند، توصیه ما ارتباط با کارشناسان ما می باشد. 

 

تجهیزات لازم برای گلخانه 

 

تجهیزات گلخانه

 

 

برای راه اندازی گلخانه به تجهیزات مختلفی نیاز است که در ادامه به توضیح و معرفی هر کدام از آنها می پردازیم، یکی از این تجهیزات متناسب کننده دمای محیط می باشد که برای راه اندازی گلخانه وسیله ای حیاتی می باشد، متناسب کننده دمای محیط در گلخانه به کار میرود و نمونه های متفاوت خارجی و ایرانی دارد، همچنین برای راه اندازی گلخانه به زمین، فنس، علمک، و تعداد دیگری از تجهیزات نیاز دارید که برای اطلاع دقیق از آن ها می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

 

هزینه احداث گلخانه

 

با توجه به اینکه هزینه زمین و ملک در کشور ما افزایش داشته است مهمترین هزینه ای که برای شما نسبت به موارد دیگر بیشتر هزینه دارد هزینه زمین می باشد، اما در تهیه کردن زمین نیز میتوانید به گونه ای عمل کنید که هزینه کمتری را پرداخت کنید در نظر داشته باشید برای انجام این کار میتوانید از کمک ها و وام هایی که توسط دولت در بخش حمایت از مشاغل داده میشود استفاده کنید. 

 

 

 

تخفیف ویژه  مشاوره خانواده

 

 

 

مشاوره  ساخت گلخانه خانگی 

 

یکی از راههایی که می تواند به شما در کاهش هزینه ها در زمینه احداث گلخانه کمک شایانی بکند احداث کردن گلخانه در خانه و یا اگر زمین دارید می باشد، اگر مثلا یکی از فامیل های شما دارای یک زمین است که بلا استفاده بوده و از آن استفاده خاصی نمی شود میتوانید برای ساخت گلخانه استفاده کنید که به صورت کلی هزینه کمتری احداث گلخانه برای شما داشته باشد. 

 

وظایف مشاور گلخانه 

 

از مهم ترین وظایف مشاور گلخانه این است که به شما کمک که با کمترین هزنیه به بهترین شکل ممکن گلخانه احداث کنید در این صورت می‌توانید هر چه سریعتر سرمایه خود را افزایش داده و مشکلات را پشت سر گذاشته و کسب و کار خود را آغاز کنید بنابراین توصیه می‌کنیم برای آغاز کردن کسب و کار خود هر چه سریعتر به یک مشاور گلخانه که جهت راه اندازی آن توانمندی بالایی داشته باشد مراجعه بکنید و با شماره‌های آن تماس بگیرید.

 

سفارش ساخت گلخانه 

 

سفارش

 

 

بسیاری از افرادی که سرمایه کافی و لازم برای راه‌اندازی یک گلخانه را دارند کار خود را به شخص دیگری می سپارند که در این زمینه توانمندی بالایی در راه اندازی گلخانه دارد و سفارش ساخت گلخانه را به او می‌دهند در این صورت با خیالی آسوده و بدون دردسر و مشکل در نهایت می‌توانند به عنوان سرمایه گذار سرمایه گذاری کرده و در نهایت از سود راه اندازی گلخانه استفاده کند.

 

لیست قیمت انواع طرحهای سازه های گلخانه ای

 

طرح های سازه های گلخانه ای دارای لیست قیمت متغیر می باشد که با توجه به نوسانات بازار قیمت آن در حال تغییر است بنابراین لیست قیمت ثابتی عملا وجود ندارد، برای آنکه از قیمت دقیق لیست قیمت طرح های سازه های گلخانه ای به طور دقیق مطلع شوید و از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید توصیه میکنیم با ما تماس حاصل نمایید. 

 

میزان تولید خیار گلخانه ای در 1000 متر

 

خیار

 

 

با توجه به تحقیقات انجام شده اگر به صورت درست و علمی گلخانه را راه اندازی کرده باشید در هر 1000 متر می توانید 20 تن خیار بدهد، البته در نظر داشته باشید که این مورد در زمانی اتفاق می افتد که تمامی مراحل راه اندازی و نگهداری گلخانه را به صورت درست و علمی انجام داده باشید توصیه میکنیم برای اطلاع دقیق با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

 

 

 

 

 

 

 

تعداد بوته خیار در گلخانه

 

 

در هر متر مربع می توان 5/2 بوته خیار در یک گلخانه کاشت که به آن تراکم کشت میگویند، برای راه اندازی گلخانه اصطلاحات دیگری مانند عملکرد زمین، مبارزه با آفات نیز وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید، توصیه میکنیم برای آشنایی بیشتر و اطلاعات کافی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

9099072078

تماس از تلفن ثابت بدون پیش شماره